HAKKIMIZDA

Konmat Matbaacılığa Hoş Geldiniz

Konmat Matbaası, 1990 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine temel amaç edinmiş bir firmadır. Bilgi birikimi ve yenilikleri yakından takip etme özelliği, şirketimizin sektörde bulunduğu konuma gelmesinde en önemli etkendir. Ürün gamı gereği hizmet sektörüne hitap eden firmamız, matbaacılık ve ofset sektöründe çeşitli kutular, dergi, broşür, stant gibi ürünleri bünyesinde üretmektedir. İşletmenin alt yapısı, çevreye en az zarar verecek şekilde dizayn edilmiştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak yanında çalışanların da ürettiklerinden gurur duydukları, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak firmamızın temel hedefleri arasındadır. Müşteri ile ilişkilerinde de ciddiyet ve bilinçliliği ile uzman kadrosunun da etkisi ile çözüm ortağı olmuştur.

Vizyon ve Misyonumuz

VİZYON

Sektörde lider bir firma olmak, inovasyon faaliyetlerimizi ve teknolojik yatırımlarımızı devamlı kılmak.Bilinilirliği ve güvenilirliği sürekli kılmak.

MİSYON

Sürekli katma değer yaratarak, süreçlerin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak,çalışanlara, müşterilere, çevre ve topluma karşı sorumlulukları yerine getirmek. “Kalite Anlayışını”, yönetim sistemiyle, üretilen ürünlerle daha geniş kitlelere yaymak.